Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Schindleruv haj Svitavy - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Schindleruv haj Svitavy - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Schindleruv haj Svitavy - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Schindleruv haj Svitavy - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Schindleruv haj
Prazska 2137
Svitavy 56802
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Schindleruv haj ubytovanie Svitavy Aktuálne počasie: hmlaDenná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 6 m/s


 

*** Hotel Schindleruv haj ubytovanie Svitavy

Hotel Svitavy Schindleruv haj Hotel Schindlerov háj Svitava-Popis :

Hotel Schindlerov háj vznikol v roku 1997 a nájdete ho asi 1 km od nesta Svitava. Je postavený v tesnej blízkosti lesa blízko Javorníckeho hrebeńa. Nieste rušený hlukom dialnice či mesta.

Hotel Schindlerov  háj Svitava-Ubytovanie :

kapacita hotela 27 izieb. Izby majú vlastnú kupelňu s vańou alebo sprchou a WC, Tv+ satelit, telefon chladnička,-na prianie doplníme.

Hotel Schindlerov háj Svitava- Reštaurácia :

Vyber s tuzemských i zahraničných jedál. Pre uzatvorenú spoločnosť sa da využiť saonik na súkromné oslavy, firemne školenia či večierky. Kapacita reštaurácie je 90 osôb. Terasa s výhľadom do lesa poskytuje príjemné posedenie až 40 osobám. V zimnom období posedenie pri horiacom krbe.

Hotel Schindlerov háj Svitava- Konferencie :

Mořnosť usporiacania  firemných školení, prezentácie, večierky. Na rodinné oslavy, svadby, promócie máme pripravené 2 salónoky s kapacitou 50 a 30 miest. Vybavenie: flipchart, Tv, video, plátno V tomto období, pre objednané skupiny zaistíme  grilovanie.

Hotel Schindlerov háj Svitava- Služby :

- sekretárske a zmenárenske služby, tlmočníctvo, viacúčelové ihrisko, petanq.  V blízkosti sa nachádza veľa  cyklistických a turistických ciest. Vyuřitie sauny, solária, masáží. 1 km za hotelom sa nachádza bowling, squash, bazén, športová hala.

Hotel Schindlerov háj Svitava-História  :

Hotel nesie meno Oskara Schindlera, svítavského rodáka  ktorý sa preslávil tým že zachránil asi 1200  židov pred smrťou  v koncentračných táboroch. Celý príbeh sa stal známym vďaka knihe  austrálskeho spisovatela Thomasa Keneallyho " Schindlerov zoznam " . Svitava má turisticky výhodnú polohu a zaujimavé okolie. Mesto Svitava sa môže pochvaliť historickým jadrom ktoré je tvorené predovšetkým námestím s množstvom meštianských, renesančných a domov s obdobia saroka.

 

Hotel Svitavy Schindleruv haj - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Svitavy Schindleruv haj - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Svitavy Schindleruv haj - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Svitavy Schindleruv haj - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Svitavy Schindleruv haj - hotel má reštauráciuHotel Svitavy Schindleruv haj - možnosť pripojenia na internetHotel Svitavy Schindleruv haj - k dispozícii letná terasaHotel Svitavy Schindleruv haj - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Svitavy Schindleruv haj - akceptuje creditné karty VISAHotel Svitavy Schindleruv haj - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Svitavy Schindleruv haj - akceptuje creditné karty JCBHotel Svitavy Schindleruv haj - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Svitavy Schindleruv haj - tenis - v blízkosti hotelaHotel Svitavy Schindleruv haj - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Svitavy Schindleruv haj - Iybz sú vybavené televízoromHotel Svitavy Schindleruv haj - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Svitavy Schindleruv haj - Izby s vlastnou toaletouHotel Svitavy Schindleruv haj - v izbach je telefon
Email: hotel-Svitavy-Schindleruv-Haj@cz-hotel.eu